Fri frakt från 349 kr

45 dagars öppet köp på posters

1–3 dagars leverans

BRITT EKLAND | FOTOKONST

Nummer ett av tre som auktioneras ut på CFHILL den 9 november i en välgörenhetsauktion till förmån för kvinnors hälsa och livskvalitet, behållningen går oavkortat till MOD – Mer Organdonation. Följande två printer ur upplagan kommer att prissättas efter auktionen med ett påslag av 20% för nummer två och 30% för nummer tre i upplagan, påslaget avser klubbat pris. Försäljning och prissättning av följande två printar påbörjas dagen efter auktionen och dess överskott går till MOD. Foto: Angelica Engström
Fotograf / Konstnär: 1,6 & 2,6 miljonerklubben
4300 SEK
*
Produktbeskrivning

Detta motiv ingår i serien SPART Collector’s Edition, exklusiv FineArt fotokonst i en begränsad samlarupplaga om 3 bilder. Varje individuell print är godkänd, numrerad och signerad på framsidan av fotografen själv.

Detta konstverk är producerat på HahneMühle Photo Rag® Ultra Smooth, 305 grams FineArt papper med pigmenterat bläck för högsta kvalitet och arkivbeständighet. Levereras utan ram.

Arkstorlek Motivmått Upplaga
A2/42×59 cm 36 x 36 cm 3

Motivet finns också som osignerad poster från 149:-

Foto: Angelica Engström

Leverans
Leveranstid: 1-3 arbetsdagar